پس از سال‌ها هیولاها تصمیم گرفته‌اند به سمت دیوار حمله کنند و آن را از بین ببرند. قهرمان‌ها که از این موضوع اطلاع پیدا کرده‌اند، خودشان را برای مبارزه‌ای نفس‌گیر با این موجودات آماده می‌کنند. آیا قدرت قهرمان‌ها به این هیولاهای ناشناخته افسانه‌ای می‌رسد؟ اینجاست که دیوار به کمک شما نیاز پیدا می‌کند. شما قهرمان اصلی بازی خواهید بود و باید شوالیه‌های بازی را برای از بین بردن هیولاها هدایت کنید و سربازان قدرتمندتری را برای مبارزه با موجودات شیطانی تعلیم دهید. امروز در تپلیغ آکادمی قصد داریم بازی دیو و دیوار  از استودیوی مدریک را به شما معرفی کنیم.

دیو و دیوار یک بازی کژوال با حال و هوای قرون وسطا است که تمرکز آن روی ساخت و ارتقای ارتشی از قهرمانان افسانه‌ای برای نبرد با هیولاهای مختلف است. روند بازی هم بسیار ساده طراحی شده و همه به راحتی می‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند. در طول بازی سربازهای مختلفی تولید می‌شوند. هر دو سرباز هم سطح را می‌توانید با هم ترکیب کنید تا یک سرباز قوی‌تر به وجود بیاید.  هرچقدر که سطح سربازان خود را بالاتر ببرید، پول بیشتری به‌دست می‌آورید که با آن می‌توانید قهرمانان قوی‌تر را به کار بگیرید.

هیولاهای بازی هم آن‌قدر قدرتمند هستند که برای مبارزه با آن‌ها باید چند نوبت تلاش کنید. همین روند را ادامه خواهید داد تا بتوانید سربازان قوی‌تری داشته باشید. همچنین هر چقدر که سطح شما در بازی افزایش پیدا کند یک خانه دیگر برای داشتن یک سرباز دیگر در اختیار خواهید داشت. هر چقدر که به سطح‌های بالاتری بروید می‌توانید سرباز بیشتری داشته باشید و در نتیجه با نیروهای متعددی به جنگ هیولاها خواهید رفت.

بازی موبایل دیو و دیوار

تنوع سربازان و انیمیشن‌های متنوع و گاها خنده‌دار آن‌ها یکی از نقاط جالب توجه بازی به حساب می‌آیند. اینکه با پیشرفت در بازی با چه قهرمان یا هیولای جدیدی روبرو می‌شوید باعث می‌شود که همیشه به فکر پول درآوردن و ساخت نیروهای جدید و ترکیب آن‌ها با یکدیگر باشید.

بازی موبایلی دیو و دیوار

بازی دیو و دیوار روی سطح زیادی از گوشی‌های موجود در بازار با کیفیت بسیار خوبی اجرا می‌شود و به همین دلیل سطح زیادی از مخاطب را پوشش داده است. به طور مثال این بازی هم‌اکنون بیش از ۱۰ هزار نصب فعال در کافه بازار دارد و امتیاز 4.5 از 5 را با بیش از 1000 رای به دست آورده است.

۴ ترفند برای بهبود جذب کاربر در بازی های تفننی
خواندن این مقاله
دیو و دیوار

همین موضوع نشان می‌دهد که این بازی بسیار خوش‌ساخت است و کاربران در زمان تجربه بازی با مشکلات فنی خاصی مواجه نمی‌شوند. بازی سرعت قابل قبولی دارد و روند آن کاربران را به سمت خودش جذب می‌کند. همچنین بازی برای اینکه هیجان بیشتری را پیش روی مخاطب قرار دهد یکسری بسته با پرداخت درون برنامه‌ای در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

بسته‌هایی که با خرید آن‌ها می‌توانید سرعت تولید و ارتقا سربازان را افزایش دهید. همچنین هر بسته یکسری امکانات هیجان‌انگیز را پیش روی کاربران قرار می‌دهد که در نوع خودشان بسیار جذاب و وسوسه انگیز هستند. البته پس از خرید بسته‌های پیشنهادی بازی همچنان ساعت‌ها زمان نیاز خواهید داشت تا بتوانید تمام قهرمان‌های بازی را در اختیار داشته باشید.

بررسی بازی موبایل دیو و دیوار
بازی موبایلی دیو و دیوار
بازی موبایل دیو و دیوار

از دیگر قسمت‌های بازی که می‌تواند به پیشرفت در مراحل به کاربران کمک کند پاداش‌هایی است که به واسه تکمیل کردن ماموریت‌های مختلف به بازیکنان داده می‌شود. لمس کتاب هیولاها در منوی بازی و با رفتن به قسمت ماموریت‌ها می‌توانید کارهایی که از شما خواسته شده را انجام دهید. با تکمیل کردن این ماموریت‌ها میزان مشخصی سکه به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد.

البته دیو و دیوار همیشه با تبلیغاتی که پیش روی مخاطب قرار می‌دهد سعی می‌کند پاداش‌ها متعددی به همراه داشته باشد. پاداش‌هایی که می‌تواند سرباز رایگان باشند، یا سکه یا قدرت دو برابر برای حمله به هیولاها. سیستم تبلیغات ویدیویی از نوع تبلیغات جایزه‌دار بازی در هر لحظه می‌تواند بازیکن را برای پیشرفت در بازی کمک کند. برای پیشرفت سریع‌تر در پیشنهاد می‌کنیم که تبلیغات بازی را از دست ندهید.

بازی ایرانی دیو و دیوار از نظر جلوه‌های بصری و گرافیکی نیز در سطح خوبی قرار دارد و می‌تواند مورد قبول بسیاری از کاربران قرار بگیرد. از آنجایی که این بازی باید روی سطح وسیعی از گوشی‌های هوشمند اجرا شود، با گرافیک سه بعدی سطح بالایی مواجه نیستید، اما همان گرافیک دو بعدی بازی بسیار جذاب و زیبا از کار درآمده است.
حس پیشرفت در بازی و داشتن سرباز بهتر از جمله مواردی هستند که باعث می‌شوند کاربر بازی را دنبال کنید. همچنین در نظر داشته باشید که خرید بسته‌های بازی می‌تواند این روند را جذاب‌تر از قبل بکند. بازی دیو و دیوار از جمله بازی‌های تفننی یا کژوال به حساب می‌آید  که برای ساعت‌ها می‌تواند مخاطب را سرگرم کند.

دریافت از کافه بازار
مجید نوردوست

مجید نوردوست

مجید بیش از ۱۰ سال است که درحوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی می‌نویسد. بازی‌های ویدیویی اصلی‌ترین علاقه او به حساب می‌آیند و به همین دلیل نیم‌نگاهی هم به فیلم‌ها و کتاب‌های فانتزی و علمی-تخیلی دارد.

پاسخ دهید