حس خوب تبلیغات موثر

رسانه‌ای برای طراحی و نمایش تبلیغات هدفمند

عضویت در تپلیغ

فرآیند رشد کسب‌وکار به کمک تپلیغ

وارد خانواده‌ی بزرگ تپلیغ شوید و برند خود را مطرح‌تر و فروشتان را بیشتر کنید.

ثبت نام

در اولین قدم کافی است تنها با صرف چند دقیقه در سامانه‌ی تپلیغ ثبت‌نام کنید؛ پس از فرآیندی کوتاه و ساده، به کمک کارشناسان ما، تبلیغات خود را در سامانه‌ی تپلیغ وارد می‌کنید.

طراحی کمپین

اگر شما محتوای تصویری یا ویدئویی دارید ما به شما در بهتر شدن آن کمک خواهیم کرد. تجربه ما در زمینه تبلیغات درون برنامه ای به شما کمک خواهد کرد محتوای خود را با توجه به بستر تبلیغاتی بهبود بخشید.

اگر هیچگونه اقدامی در زمینه تولید محتوا نکرده اید، سرویس های ما از ابتدای راه از ایده پردازی تا طراحی کامل محتوای تصویری و ویدئویی به شما ارائه خواهد شد.

هدفگذاری و هوشمندی

تیم تحلیل داده‌ی تپلیغ با الگوریتم‌های یادگیری ماشین و آنالیز داده‌های حاصل از رفتار کاربران، سیستم نمایش تبلیغات را به‌گونه‌ای هوشمندسازی کرده است که تبلیغات شما به‌درستی به مخاطبان هدف نشان داده شود. این موضوع هزینه‌های شما را کاهش و بهره‌وری تبلیغات را افزایش می‌دهد.

مشاوره

کارشناسان فنی تپلیغ هرزمانی که به راهنمایی نیاز داشته باشید، در کنارتان هستند. مجموعه‌ی ما با بهره‌گیری از برترین متخصصان حوزه‌ی بازاریابی دیجیتال، شما را در مسیر تحقق اهدافتان، راهنمایی می‌کند.

گزارش دهی دقیق

تداوم در اجرای یک کمپین موفق، به بررسی دقیق عملکرد آن نیاز دارد. گزارش‌هایی که ما پس از اجرای هر کمپین در اختیارتان قرار می‌دهیم، به شما کمک می‌کند که بتوانید تمام ابعاد و جزئیات آن را برای بررسی میزان تاثیرگذاری آن تحلیل کنید؛ سپس به این جمع‌بندی می‌رسید که آیا کمپین شما، در راستای اهداف و متناسب با نیازتان قرار دارد یا خیر.

تبلیغ دهندگان تپلیغ

در کنارشان بوده‌ایم

ما در خانواده‌ی جوان تپلیغ، افتخار همکاری با معتبرترین نام‌های حوزه‌ی کسب‌وکار دیجیتال را داشته‌ایم که نشان از تخصص، تعهد و صداقت تیم‌مان دارد.

ما با راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغات موبایلی در کنار بزرگ‌ترین تبلیغ کنندگان کشورمان تا رسیدن به اهدافشان بوده‌ایم.

همین حالا تبلیغ کنید